Menu Zavřeno

Viktor Slezák

  Cítím ze strany města „určitou lenost“ přinášet městu přidanou hodnotu. Rád bych byl v centru dění a měl přehled o tom co se ve Fryštáku chystá.

  Co mám za sebou

  Jsem student vysoké školy oboru Audioinženýrství se zájmem o techniku, hudbu a podnikání. Jsem OSVČ v oblasti ozvučení a osvětlení akcí. Dobrovolně se podílím na organizaci festivalů Fair Play, Sounds of Kotelna a podnikatelské soutěže Soutěž a Podnikej. Občas pomáhám ve firmě Fundchaser s Crowdfundingovými kampaněmi. Svůj volný čas trávím nejraději jízdou na kole či chůzí v přírodě.

  Moje téma v rámci Akčního plánu:

  • kultura (místo pro konání koncertů pro scházení se lidí, pravidelné společné akce, zkusit lidi „rozpohybovat“, zavedení tradic)
  • infrastruktura (natažení optického internetu, oprava silnic, plánování jakým způsobem by se v tomto směru mělo město rozvíjet, hospodaření technických služeb, využívání moderních technologií pro ulehčení práce)

  V mém životě mě inspirují…

  Zejména velcí inovátoři typu Elon Musk, Steve Jobs, Jeff Bezos.

  Moje přání Fryštáku do roku 2028

  Lepší vedení městského úřadu a základní školy, vyčištění a zlepšení funkčnosti nádrže „žaby“ jako rekreačního areálu. Dále získání kulturního zázemí pro pravidelné koncerty.